irsuccess
مجله آموزشی و انگیزشی موفقیت

10 کتاب برتر روانشناسی و موفقیت در سال 2019

معرفی 10 کتاب برتر روانشناسی و موفقیت

معرفی 10 عدد از برترین کتاب های روانشناسی و موفقیت دنیا در سال 2019 . در این مطلب به شما لیستی از بهترین و معروف ترین کتاب های موفقیت و روانشناسی را معرفی میکنیم. با ما همراه باشید.

یک دقیقه وقت بگذارید و در مورد برخی از موفق ترین افرادی که می شناسید فکر کنید. شرط می بندم که آنها متفاوت از اکثر مردم هستند و تفکراتشان نیز متفاوت است. به این دلیل است که آن ها در حال حاضر درجایی هستند که امروز میبینیم. به آنها حسادت می کنید؟ لازم نیست! شما می توانید با مطالعه برخی از بهترین کتاب های کسب و کار و موفقیت ، همین مهارت ها را یاد بگیرید که می توانند بازی شما را به سطح بعدی برسانند. در اینجا 10 مورد از بهترین کتاب های موفقیت آمده است:

برترین کتاب های موفقیت در سال 2019

این لیست بر اساس تعداد فروش و امتیاز کاربران در سال 2019 تهیه شده است . ضمن این که میتوانید تمامی این کتاب ها را در پکیج جامع کتاب های موفقیت ، تهیه کنید.

1.آیین دوستیابی (دیل کارنگی)

کتاب آیین دوستیابی - برترین کتاب های روانشناسی 2019
کتاب آیین دوستیابی – برترین کتاب های روانشناسی 2019

کتاب پرفروش دیل کارنگی که به راه اندازی یک امپراطوری رشد شخصی کمک کرده است، باید همه کسانی که می خواهند یاد بگیرند که چطور روابط خود را در زندگی توسعه دهند، مطالعه کنند.

این کتاب را بخوانید و توصیه های ساده آن را که به شما آموزش میدهد که چطور محبوبیت اجتماعی بدست بیاورید را فرا بگیرید.

2. کتاب گاو بنفش (ست گادین)

کتاب گاو بنفش - برترین کتاب روانشناسی
کتاب گاو بنفش – برترین کتاب روانشناسی

ایجاد یک محصول ممکن است در آغاز ساده و آسان به نظر برسد ولی ممکن است شمارا به شکست در کسب و کاری که در حال آغاز آن هستید محکوم کند. به همین دلیل ست گودین روشی توصیه می کند محصولی را تولید کنید که با همه محصولات موجود در بازار متفاوت باشد.

در اصل با متفاوت کردن محصول ، می توانید بازاریابی را به سمت توسعه محصول واقعی تبدیل کنید. که این امر بازاریابی واقعی شما را بسیار آسان تر می کند.

3.جادوی فکر بزرگ (دیوید شوارتز)

کتاب جادوی فکر بزرگ - بهترین کتاب های موفقیت در سال 2019
کتاب جادوی فکر بزرگ – بهترین کتاب های موفقیت در سال 2019

اگر با تعلل و تفکر کوچک مواجه شدید ، این کتاب برای شما است. در آن دیوید شوارتز مشاوره های عملی را ارائه می دهد که می تواند به شما کمک کند الهام بخش و با انگیزه برای ایجاد یک زندگی بزرگتر برای خود باشید.

این کتاب را مطالعه کنید و از توصیه های نابی که در آن گفته شده استفاده کنید.

5. کتاب انسان در جستجوی معنا (ویکتور فارنکل)

کتاب انسان در جستجوی معنا - بهترین کتاب های موفقیت
کتاب انسان در جستجوی معنا – 10 کتاب برتر روانشناسی

برای بسیاری از افراد می توان مشکل نگه داشت ، به ویژه هنگام کار روی پروژه های دارای اولویت بالا و فوری در محل کار ، دشوار است.

انسان در جستجوی معنا می تواند یک کتاب زندگی در حال تغییر به این معنا که آن را می توانید چشم های خود را به یک تجربه دست اول از یکی از بزرگترین جنایات در تاریخ بشریت را باز کنید، در حالی که همچنین آموزش یک درس ارزشمند در مورد داشتن هدف است.

6.کتاب 4 ساعت کار در هفته

کتاب 4 ساعت کار درهفته - برترین کتاب های موفقیت در سال 2019
کتاب 4 ساعت کار درهفته

کارآفرین هایی که به صورت انفرادی کار میکنند و در حال حاضر تمامی کارها روی دوش آن ها انداخته شده است، باید این کتاب را بخوانند.

حرکات هوشمندانه مانند برون سپاری ، پیروی از قانون 80/20 ، و فرایندهای خودکار همگی نکاتی هستند که در کتاب 4 ساعت کار در هفته نوشته شده است.

7.بیندیشید و ثروتمند شوید

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید- برترین کتاب های موفقیت
کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید- برترین کتاب های موفقیت

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل یکی از بهترین و پرفروش ترین کتاب های موفقیت در عصر حاضر است. به جرئت میتوان گفت که ناپلئون هیل آغازگر مسیری جدید در آموزش های موفقیت بود.

فکر کردن که افکار می توانند واقعیت شما را ایجاد کنند در ابتدا کمی دور از ذهن به نظر می رسید. اما بعد از مطالعه کتاب و فهم اینکه افکار شما اعتقادات شما را ایجاد می کند ، این منجر به اعمال می شود ، که منجر به عادت ها می شوند، میتواند آسان تر شود.

اگر افکار خود را روی موفقیت متمرکز کنید ، دستیابی به آن بسیار بیشتر از فکر کردن در مورد موانع ، شکست ها و هر چیز دیگری است که می تواند در راه شما باشد.

8. کتاب نوپای ناب (اریک رایس)

کتاب نوپای ناب
کتاب نوپای ناب- The Lean Start-Up by Eric Ries

پیشنهاد میکنیم که قبل از راه اندازی هر کسب و کاری کتاب نوپای ناب را بخوانید. نکات گفته شده در این کتاب باعث صرفه جویی و ذخیره پول و زمان شما میشود. میتوان کتاب نوپای ناب یک منبع قابل اعتماد برای یادگیری چیز هایی است که هر کارآفرینی باید بلد باشد.

9.کتاب مدیریت 1 دقیقه ای (کنت بلانچارد)

مدیریت یک دقیقه ای - معرفی کتاب روانشناسی
مدیریت یک دقیقه ای – معرفی کتاب روانشناسی

این یک کتاب مفید درباره مدیریت است. اگر میخواهید در مورد مدیریت اطلاعات و نکاتی پیرامون آن را فرا بگیرید توصیه میکنیم که این کتاب را از دست ندهید. ضمن اینکه کتابی ساده و کوچک است.

10. ترن هوایی برای کارآفرینان (دارن هاردی)

کتاب ترن هوایی برای کارآفرینان - بهترین کتاب های موفقیت
کتاب ترن هوایی برای کارآفرینان – بهترین کتاب های موفقیت

این کتاب نوشته دارن هاردی ، نویسنده کتاب معروف اثر مرکب است. در این کتاب نکات آموزنده و مفیدی مربوط به کارآفرینی و ورود به این دنیای جذاب گفته شده است. خواندن این کتاب برای کسانی که قصد راه اندازی کسب و کاری را دارند به شدت توصیه میشود.

تمامی کتاب های مطرح شده در این مطلب را میتوانید در پکیج جامع کتاب های موفقیت با قیمتی مناسب تهیه کنید.

منبع : lifehack

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.