irsuccess
مجله آموزشی و انگیزشی موفقیت

دانلود رایگان کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

بیندیشید و ثروتمند شوید
3 7,087

در این هفته ما تصمیم داریم که کتاب فوق العاده بیندیشید و ثروتمند شوید اثر ناپلئون هیل را به شما معرفی کنیم. ناپلئون هیل متولد (26 اکتبر 1883میلادی) در ویریجینای آمریکا بود. نویسنده آمریکایی که یکی از پیشگامان سبک مدرن ادبیات موفقیت شخصی بود.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید معروف ترین اثر ناپلئون هیل است. او به مدت 20 سال ، با بررسی زندگی و طرز تفکر 500 فرد موفق در آن زمان به یک دستورالعمل 15 مرحله ای رسید. این دستورالعمل ها ، نتیجه تحقیق های ناپلئون هیل بود. او به دنبال راه قطعی و عامل اصلی موفقیت افرادی که مورد تحقیق قرار میداد، بود.

کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید  یکی از معروف ترین و جامع ترین کتاب ها در حوضه موفقیت است.

بیندیشید و ثروتمند شوید
بیندیشید و ثروتمند شوید

اما چرا خواندن این کتاب از نان شب واجب تر است؟

هرچیزی که انسان میبینید بازتابی از افکار اوست. این جمله اساس کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید را تشکیل میدهد.

ناپلئون هیل یک پیام واضح دارد و آن اینست که ما برای رسیدن به ثروت باید افکار ثروت آفرین را در ذهنمان تقویت کنیم. این افکار دقیقا مانند بذر درختی هستند که در زمین پهناور ضمیر ناخودآگاه ذهن کاشته میشوند؛ و ما میوه افکار و باور های ذهنی خود را میخوریم.

اگر بذر مهربانی ، سلامتی ، ثروت و فراوانی را در ذهن بکاریم ؛ بعد از مدت کوتاهی ما دقیقا مهربانی ، ثروت و سلامتی را دریافت میکنیم؛ و برعکس اگر افکار ما اغلب حاوی حسادت ، ناتوانی ، فقر و بهانه باشد ، همین نتایج را در زندگی میبینم.

افکار ما به مرور زمان عادت های مارا تشکیل میدهند. بنابراین ما باید به چیزی که فکر میکنیم توجه زیادی داشته باشیم. توصیه میکنیم در این راستا مقاله زیر را از دست ندهید

دانلود رایگان کتاب قدرت عادت

 

ناپلئون هیل نویسنده کتاب های موفقیت
ناپلئون هیل

در این کتاب فوق العاده می آموزیم که چگونه بذر افکار غلط و ناسالم را حذف و بذر افکار درست و ثروت مند را در ذهن بکاریم . بدون اینکه تلاش خاصی برای اهدافمان کنیم فقط با تغییر باور های ذهنی خود به هرآنچه میخواهیم برسیم.

این کتاب تا الان زندگی هزاران نفر را تغییر داده است. به شما توصیه شدید میکنیم که حتما این کتاب آموزنده را مطالعه کنید و منتظر اتفاقات عالی در زندگیتان باشید.

همچنین میتوانید سری به بخش کتاب های سایت ما بزنید؛ آنجا کتاب هایی مانند کتاب بیشعوری ، کتاب پدر پولدار ،پدر بی پول و … را میتوانید به صورت رایگان دانلود کنید.

نام اثر : بیندیشید و ثروتمند شوید

نویسنده: ناپلئون هیل

تعداد صفحات: 307 صفحه


دانلود کتاب بیندیشید و ثروتمند شوید

3 نظرات
  1. مسعود جمالی می گوید

    این کتاب فوق العادس . ممنون از سایت شما

  2. hasti می گوید

    عالی بود ممنون از سایت خوبتون

  3. دکتر بهادری می گوید

    عالی بود. بسیار راحت دانلود شد و ممنون از شما

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.